Hybrid Finance (HyFi) Blockchain on avalik plokiahela, mida haldavad kontrollitud üksused ja millel on null tehingutasu, suur tehingukiirus ja 100% KYC & AML vastavus.

Saada meile e-kiri
team@hyfiblockchain.com

Sotsiaalne

 • HyFi Blockchain
  Maailma esimene hübriidrahanduse plokiahela.

HyFi = (CeFi + DeFi)
hübriidrahanduse ühendab endas tsentraliseeritud ja detsentraliseeritud rahastamise parimad küljed.

Tulevane raha rahakott

Future Money Wallet on ainus digitaalne rahakott, mida te kunagi vajate. Kasutage seda raha hoidmiseks, investeerimiseks, kulutamiseks, liigutamiseks, loomiseks ja kasvatamiseks.

pakitud žetoonid

Plokiahela varad, mis on seotud kaupade, krüptode, kinnisvara, finantsinstrumentide, kaubandusarvete ja muuga.

Stabiilsed mündid

Fiat'i poolt tagatud stabiilsed mündid. Välja antud usaldusväärsete pankade poolt. Rohkem kui 100 valuutat. Läbipaistev ja programmeeritav.

Rahaliste vahendite kogumine

Täiesti uus rahakogumisviis - avatud plokiahelatähised, nagu on määratletud USA Wyomingi osariigi seadustes (W.S. 17-4-206).

Elektroonilised allkirjad

Blockchain veebiteenus kiireks, turvaliseks ja privaatseks elektrooniliseks allkirjastamiseks. Kohene dokumentide kontrollimine ja olemasolu tõendamine.

NFTs

Rahastage oma autoriõigusi, kaubamärke, patente, disainilahendusi, geograafilisi tähiseid, ärisaladusi ja muud intellektuaalomandit non-fungible žetoonidega.

Probleem

CeFi ja DeFi on katki

Traditsiooniline tsentraliseeritud finantssüsteem (CeFi) kannatab paljude probleemide, sealhulgas juurdepääsu, tõhususe, aja ja kulude all.

Detsentraliseeritud rahandus (DeFi) on üldmõiste finantsrakenduste jaoks, mis põhinevad avalikel plokiahelatel. DeFi pidi lahendama CeFi probleemid, kuid see on loonud uue hulga probleeme, sealhulgas kõrged ja ettearvamatud tehingutasud; aeglane tehingukiirus; KYC ja AML-i nulltoetus jne.

Lahendus

HyFi Blockchain

Hybrid Finance (HyFi) Blockchain on blockchain koos:
 1. Null tehingutasu
 2. Kõrge tehingukiirus
 3. 100% KYC (Know-Your-Customer) kontrollimine kõigi osalejate puhul.
 4. 100% anti-money laundering (AML) compliance
 5. Tegevuses osalevad sertifitseeritud üksused
 6. Puudub emakeelne krüptoraha
 7. Enneolematu läbipaistvuse tase
 8. Väga tugevad kaebuste ja vaidluste lahendamise mehhanismid
 9. Väga madal energiatarbimine

HyFi Blockchain on maailma esimene avalik plokiahela, mis tagab 100% KYC ja AML. Samuti on sellel null tehingutasu, suur tehingukiirus ja seda haldavad kontrollitud üksused.

Enamikku avalikke plokiahelaid, sealhulgas Ethereumi, vaevavad tõsised probleemid, nagu kõrged ja ettearvamatud tehingutasud; aeglane tehingukiirus; KYC ja AML-i nulltoetus.

HyFi Blockchain kasutab Multichaini raamistikku, mille puhul on plokkide valideerijate vahel hajutatud konsensus. See on oma olemuselt lähedane PBFT-le (Practical Byzantine Fault Tolerance), kuid mitme valideerija asemel on iga ploki kohta üks valideerija, kes töötab roundrobin'i põhimõttel.

Iga kontrollitud füüsiline või juriidiline isik võib juhtida sõlme.

Ei. Me eeldame, et sõlmpunkte haldavad asutused ja idufirmad, kes soovivad integreerida HyFi plokiahela API oma süsteemidesse.

HyFi Blockchain APId saavad arendajad integreerida rahakottidesse ja DAppidesse, ilma et nad peaksid õppima uut programmeerimiskeelt. HyFi Blockchain ühildub kõigi Bitcoin Core'i jaoks välja töötatud API-raamatukogudega. See muudaks HyFi Blockchaini integreerimise tavapärastesse mobiil- ja veebirakendustesse väga lihtsaks.